Nie uwierzysz jaka zmiana w naturalnaspizarnia.pl

Bez tytułu

Nie uwierzysz jaka zmiana!

Nadchodzi wiosna i czas na wiosenne porządki. Dostaliśmy wiele cennych uwag od Państwa i zdecydowaliśmy się wdrożyć dla Pani/Pana cały szereg usprawnień, które znacząco podnoszą komfort i szybkość zakupów.
Co zmieniliśmy?

SZYBKOŚĆ
Aplikacja sklepu jest dużo szybsza i sprawniej reaguje nawet przy wolnym łączu internetowym. Nie przyspieszymy Internetu 🙁 ale dzięki wdrożonym nowoczesnym usprawnieniom przeglądanie oferty produktów jest sprawniejsze i szybsze niż kiedykolwiek.

PRZEJRZYSTOŚĆ
Dla Państwa wygody produkty są prezentowane zdecydowanie klarowniej. Ikony są duże a wszelkie istotne informacje są we właściwym miejscy tak by obsługa sklepu była intuicyjna i łatwa.

BEZPIECZEŃSTWO
Aplikacja jest jeszcze bezpieczniejsza! poprzez zainstalowane szyfrowanie danych „SSL” potwierdzone nadanym certyfikatem. Szyfrowanie SSL jest również wykorzystywane przez banki, instytucje finansowe i dbające o bezpieczeństwo swoich klientów sklepy internetowe.

MOBILNOŚĆ
Idziemy z duchem czasu i sklep stał się responsywny. To znaczy przystosowany do wygodnej obsługi na mniejszych ekranach tabletów i jeszcze mniejszych telefonów. To kolosalna zmiana na plus dla wszystkich , którzy robią zakupy z urządzeń mobilnych.

WYBIERZ ZDROWIE
Wprowadziliśmy również zmianę w logo. Wprowadzając napis „Wybierz zdrowie” komunikujemy naszą misję – oferowanie zdrowych i ekologicznych produktów. Wierzymy, że wybierając zdrową żywność, chronimy i wzmacniamy to co mamy w życiu najcenniejszego – zdrowie nasze i naszych rodzin. Niby takie oczywiste a nie wszyscy o tym pamiętają.

Zatem zapraszam Państwa do odwiedzenia Naturalnej Spiżarni – odmienionej i udoskonalonej specjalnie dla Państwa. Jesteśmy przekonani , że dzięki wdrożonym zmianom przedświąteczne zakupy przebiegną sprawnie i szybko a każdorazowe odwiedziny naturalnej spiżarni będą się kojarzyły ze zdrowiem i z prawdziwą przyjemnością kupowania.

Pozdrawiamy
Agnieszka i Marek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *